Kalıcı Makyaj Bakırköy

Kalıcı Makyaj İstanbul

Kalıcı Makyaj Bakırköy
Bakırköy den ido deniz otobüsü ile bostancıya varıldığında iki dakika yürüme mesafesinden sonra nezahat yanmaz kalıcı makyaj salonuna gelmek çok kolaydır.

Kaş Kontür Şişli
Şişli den otobüsler veya metrobüs ile de kısa zamanda salonumuza ulaşabilirsiniz.Şişli ve mecidiyeköy de eğitim vermektedir.

Kalıcı Makyaj İzmir Bursa Kayseri
Bu alanda izmir bursa kayseri olmak üzere yerleşim olarak kalabalık ve gelişen birçok ilimizde kalıcı makyaj yaygın şekilde yapılmaktadır.

Tarih şehrimiz bursada belirli günlerde merkezlerde eğitim ve seminerler verilmektedir.

Kalıcı Makyaj Dudak
Mat , donuk renksiz dudaklara sahipseniz kalıcı makyaj yöntemi hoş alımlı sexy çekici dudaklara sahip olmanız mümkün. Açık pembe,somon rengi ,kırmızı vişne rengi, çilek pembesi, tatlı kahve tonları olmak üzere çok renk seçeneği vardır.

Kaş Boyası
Açık kahve , koyu kahve rengi kaş boyaları ile kaşınızın rengini değiştirmek beyaz olan kaşları doğal renk tonuna kavuşturmak mümkün. ayrıca kızıl renklerde mevcuttur.

Kalıcı Makyaj Nasıl Yapılır ?
Steril ortamda uzman konrolünde tecrübeli uzman tarafında özenle sabırla uygulanmalıdır.can yakıcı değildir. Özel krem ile uyuşturulur. Acı kesinlikle yoktur.

Kalıcı Makyaj Kursları Eğitim
Kalıcı makyaj işini en başarılı şekilde yapabilmek için uzman tarafından işin piri olan hocalarımızdan eğitim alınması gerekmektedir.Geri dönüşü sıkıntılı bi işlem olduğu için kişinin zor durumda kalmaması gerekir. Nezahat Yanmaz birebir kişiye özel eğitimler vermektedir. Edirne den kars a , İran’a kadar bir çok eğitim vermiş ve başarılı öğrenciler yetiştirmiştir. Sanatıyla herzaman bir marka olmanın onurunu taşıyan hocamız ileriye yönelik eğitim çalışmlarını devam ettirmektedir. Grup halin de eğitim verilmektedir. Halkeğitim gibi kurslarda toplu halde eğitim verip seminerler düzenlemektedir.

Kalıcı Eyeliner
Uçuk mavi, Açık mavi , koyu mavi, çimen yeşili, açık yeşil, deniz mavisi, kahve rengi, siyah , füme gri olmak üzere birçok renk seçeneği kalıcı makyaj göz makyajında eyeliner uygulaması yapılmaktadır.

Kalıcı Makyaj Vitiligo Dövme
Pigment kaybından oluşan ciltdeki beyaz lekerin üzerini kapatmak için tıbbi kamuflaj işlemi uygulanır. En açık ten renginden koyu tene kadar birçok renk seçeneği mevcuttur.Ayda bir kez uygulama yapılır. En az üç kez yapılması gerekir.derinin yağlı olması boyanın alımını cilde geçmesini zorlaştırmaktadır.esmer tene sahip hastalarda da etkili sonuç göstermektedir.

Kalıcı Eyeliner
Eyeliner göz yapısını değiştirir. Bakışlara anlam kazandırır. Küçük gözlere çekiklik ve büyüklük vermek estedik bi görüntüye sahip olması sağlanır.Uçuk mavi, Açık mavi , koyu mavi, çimen yeşili, açık yeşil, deniz mavisi, kahve rengi, siyah , füme gri olmak üzere birçok renk seçeneği kalıcı makyaj göz makyajında eyeliner uygulaması yapılmaktadır.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!